youtube facebook
kulturobranie.pl

Aktualności

2018-01-19
Nudy za drzwi nie wpuszczamy
Przez trzy dni: 16, 17 i 18 stycznia, od 9.00 do 18.00, w Szkole Podstawowej nr 1 odbył się piknik: „Nudy za drzwi nie wpuszczamy, dobrą zabawą ją przeganiamy”
pic1
2018-01-13
LUBAWA PIKNIK ZIMOWY
Zimowy Piknik Rodzinny. Na każdego czeka mnóstwo atrakcji i super zabawa. A dlaczego profilaktyczny????- po prostu dlatego, że czas spędzony rodzinnie , na wspólnej zabawie, to najlepsza profilaktyka na świecie
pic1
2017-11-15
POCHWALONO NAS WIĘC I MY SIĘ CHWALIMY
POCHWALONO NAS WIĘC I MY SIĘ CHWALIMY - cyklicznie realizujemy program profilaktyki od uzależnień na terenie Gminy Żukowo, niezmiernie nam miło, iż nasze działania są chwalone.
pic1
2017-10-16
KLOCKI - NIE TYLKO ZABAWA
ZAJĘCIA PROFILAKTYCZNE - KLOCKI TO NIE TYLKO ZABAWA
pic1

2017-08-22AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCI WSZELAKICH SZCZYTNO 2017

W trakcie pięciu dwudniowych spotkań przy plaży miejskiej, wszyscy przybyli goście mieli możliwość skorzystania z zabaw na wielkogabarytowych zabawkach dmuchanych (zamki i zjeżdżalnie),  korzystali z możliwości wspólnej zabawy przy budowaniu różnorodnych konstrukcji z 20 tys. drewnianych/ekologicznych klocków, osoby o zamiłowaniach artystycznych tworzyły różnorodne prace  plastyczne np. obrazy w technice qullingu, wyklejanki, biżuterię z koralików itp. Najmłodsi mieli do swojej dyspozycji specjalnie przygotowane/wygrodzone miejsce gdzie pod opieką dorosłych bawili się w „basenach z piłeczkami”, jeździli na rowerkach i motorkach biegowych, skakali na specjalnej dmuchanej platformie przeznaczonej tylko dla dzieci do 5 roku życia, bawili się w małych dmuchanych zamkach, po specjalnej wykładzinie jeździli różnej wielkości pojazdami, a przy dopasowanych do swojego wzrostu stolikach mogli ćwiczyć manualne  zdolności przy zabawie wykorzystującej drewniane labirynty, liczydła, puzzle i klocki.

   

 

 

Dużym zainteresowaniem cieszyła się strefa „motoryzacyjna” gdzie młodzi ludzie mieli możliwość pokierowania elektrycznym quadem i sprawdzić swoje możliwości jazdy po specjalnym torze.

W tej strefie odbywały się także zajęcia wykorzystujące alko- i narko- gogle, które pokazywały ich uczestnikom jak bardzo niebezpieczne jest poruszanie się będąc „pod wpływem” alkoholu, narkotyków czy też dopalaczy.

Gogle te były także wykorzystywane w strefie Video/komputerowej gdzie przy pomocy symulatorów jazdy i gier z konsoli x box instruktorzy pokazywali młodszym i starszym/dorosłym jak zmienia się widok świata gdy „pozwolą wkręcić się” w alkohol czy też inne tego typu używki .


  

    


Pozdrowienia Ekipa z KulturobraniaCopyright © 2015 kulturobranie.pl
Tworzenie stron Webton.pl