youtube facebook
kulturobranie.pl

Aktualności

2018-01-19
Nudy za drzwi nie wpuszczamy
Przez trzy dni: 16, 17 i 18 stycznia, od 9.00 do 18.00, w Szkole Podstawowej nr 1 odbył się piknik: „Nudy za drzwi nie wpuszczamy, dobrą zabawą ją przeganiamy”
pic1
2018-01-13
LUBAWA PIKNIK ZIMOWY
Zimowy Piknik Rodzinny. Na każdego czeka mnóstwo atrakcji i super zabawa. A dlaczego profilaktyczny????- po prostu dlatego, że czas spędzony rodzinnie , na wspólnej zabawie, to najlepsza profilaktyka na świecie
pic1
2017-11-15
POCHWALONO NAS WIĘC I MY SIĘ CHWALIMY
POCHWALONO NAS WIĘC I MY SIĘ CHWALIMY - cyklicznie realizujemy program profilaktyki od uzależnień na terenie Gminy Żukowo, niezmiernie nam miło, iż nasze działania są chwalone.
pic1
2017-10-16
KLOCKI - NIE TYLKO ZABAWA
ZAJĘCIA PROFILAKTYCZNE - KLOCKI TO NIE TYLKO ZABAWA
pic1Organizując jakąkolwiek imprezę, każdy z nas, chciałby zapewnić zaproszonym gościom jak najlepszą zabawę - dzięki różnym atrakcjom  chciałby wywołać na ich twarzach uśmiech, a w pamięci pozostawić tylko miłe wspomnienia. Niestety większość z nas nie ma czasu, a często także możliwości technicznych, aby samodzielnie przygotować całodzienną zabawę, obfitującą w różnorodne atrakcje, ale to już nie jest problem.

Od takich rozterek i kłopotów można się bardzo szybko uwolnić, wystarczy skontaktować się z nami.


 


Wystarczy tylko Wasz pomysł i data

resztą zajmiemy się my;)


 


Można z nami się skontaktować dzwoniąc pod numery umieszczone w zakładce    Kontakt  lub  poprzez znajdujący się tam formularz.

Copyright © 2015 kulturobranie.pl
Tworzenie stron Webton.pl