youtube facebook
kulturobranie.pl

Aktualności

2017-11-15
POCHWALONO NAS WIĘC I MY SIĘ CHWALIMY
POCHWALONO NAS WIĘC I MY SIĘ CHWALIMY - cyklicznie realizujemy program profilaktyki od uzależnień na terenie Gminy Żukowo, niezmiernie nam miło, iż nasze działania są chwalone.
pic1
2017-10-16
KLOCKI - NIE TYLKO ZABAWA
ZAJĘCIA PROFILAKTYCZNE - KLOCKI TO NIE TYLKO ZABAWA
pic1
2017-09-03
PIKNIK RODZINNY W ŻUROMINIE
W dniu 3 września 2017 r. Urząd Gminy i Miasta w Żurominie zorganizował już po raz piąty Piknik Rodzinny „Świat Dziecięcych Marzeń”.
pic1
2017-08-25
BRANIEWO - AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCI WSZELAKICH
DWIE ODSŁONY "AKADEMII ..." W BRANIEWIE
pic1

Imprezy tematyczne


Dzięki naszemu doświadczeniu oraz przy wykorzystaniu posiadanego przez nas sprzętu organizujemy tzw. imprezy tematyczne np. piknik country, bezpieczne miasto, dzień muzyczny, gotować każdy może, dzieło rak własnych, mikołajki, przegląd talentów itp.

Państwa ogólna wizja i pomysł na imprezę dzięki nam zaczyna żyć i staje się profesjonalnie przygotowaną imprezą dla Państwa gości.

 

Organizując jakąkolwiek imprezę, każdy z nas, chciałby zapewnić zaproszonym gościom jak najlepszą zabawę,  dzięki różnym atrakcjom, chciałby wywołać na ich twarzach uśmiech, a w pamięci pozostawić tylko miłe wspomnienia. Niestety większość z nas nie ma czasu, a często także możliwości technicznych, aby samodzielnie przygotować całodzienną zabawę, obfitującą w różnorodne atrakcje, ale to już nie jest problem. Od takich rozterek i kłopotów można się bardzo szybko uwolnić, wystarczy skontaktować się z nami.

 

Wystarczy tylko Wasz pomysł i data 


resztą zajmiemy się my;) 

Proszę się z nami kontaktować dzwoniąc pod numery telefonów umieszczone w zakładce Kontakt  lub  poprzez znajdujący się tam formularz. 

Copyright © 2015 kulturobranie.pl
Tworzenie stron Webton.pl