youtube facebook
kulturobranie.pl

Aktualności

2018-01-19
Nudy za drzwi nie wpuszczamy
Przez trzy dni: 16, 17 i 18 stycznia, od 9.00 do 18.00, w Szkole Podstawowej nr 1 odbył się piknik: „Nudy za drzwi nie wpuszczamy, dobrą zabawą ją przeganiamy”
pic1
2018-01-13
LUBAWA PIKNIK ZIMOWY
Zimowy Piknik Rodzinny. Na każdego czeka mnóstwo atrakcji i super zabawa. A dlaczego profilaktyczny????- po prostu dlatego, że czas spędzony rodzinnie , na wspólnej zabawie, to najlepsza profilaktyka na świecie
pic1
2017-11-15
POCHWALONO NAS WIĘC I MY SIĘ CHWALIMY
POCHWALONO NAS WIĘC I MY SIĘ CHWALIMY - cyklicznie realizujemy program profilaktyki od uzależnień na terenie Gminy Żukowo, niezmiernie nam miło, iż nasze działania są chwalone.
pic1
2017-10-16
KLOCKI - NIE TYLKO ZABAWA
ZAJĘCIA PROFILAKTYCZNE - KLOCKI TO NIE TYLKO ZABAWA
pic1

Wszyscy ludzie z „KULTUROBRANIA” to pasjonaci – to właśnie Ci, którzy żyją i działają z wielkim zaangażowaniem i ze wszystkich sił jakie mają, to Ci, którzy wiedzą jak chcą żyć … i to robią.

Nasza pasja to życie


 ŻYCIE W MYŚL ZASADY BYĆ, A NIE MIEĆ


 jesteśmy  jak „dobry wirus”, który zaraża nią innych, pokazując - czasem ucząc (często w nietypowy sposób) - jak realizować marzenia, uświadamiamy, że można i powinno się chcieć i mieć więcej radości z "małych rzeczy", że można czuć bardziej, widzieć więcej i że właśnie po to warto się starać i o to powinno się walczyć.

Wszystko co robimy czynimy „całym sobą” z całym sercem, wszystkimi siłami


=> NA MAKSA !!!


tworzymy imprezy dla każdego i dla wszystkich, rozmawiamy ludźmi -  z tymi już bardzo dorosłymi, z ich dziećmi i z wnukami. Jesteśmy osobnikami lubiącymi innych, umiejącymi słuchać i sprawiającymi że nasi goście odkrywają w sobie „szczęśliwe dziecko” cieszące się życiem. Dlatego organizowane przez nas imprezy docierają do wszystkich i sprawiają, iż świat ma więcej barw i kolory codzienności są jaśniejsze. Uwielbiamy mądrze się bawić, staramy się aby wspomnienia chwil  spędzonych  z nami na długo pozostały w sercach, rozumach i duszach naszych gości. Radość, która pojawia się w czasie wspólnej zabawy długo nie schodzi z twarzy dużych i małych, starszych i młodszych. Budzimy dzieci uśpione w nas – w dorosłych , a u dzieci wywołujemy szczęśliwy, beztroski uśmiech.


http://www.telewizja.ketrzyn.pl/2014/06/piknik-z-okazji-dnia-dziecka/

http://www.mdkwagrowiec.pl/projekty/pks-profilaktycznie-kulturalnie-spoecznie/koncert-profilaktyczny-qna-ostatni-chwilq-2012/profilaktycznie-kulturalnie-spoecznie.html

 

 

Nasze spotkania są po to aby poprzez zabawę, w przyjacielskiej i rodzinnej atmosferze uczyć mądrych, potrzebnych rzeczy, aby wyzwolić u naszych gości chęci zrozumienia i odkrywania świata, poznawania  i zmieniania siebie tak aby zrealizować własne marzenia.

Podczas spotkań z młodzieżą, zarówno tą z podstawówek jak i z gimnazjum, tworzymy taka atmosferę, iż młodzi ludzie muszą sami poprzez zadawanie pytań i szukanie odpowiedzi wyciągać wnioski, które będąc tak bardzo „ich” zmuszają do refleksji i powodują zastanowienie się nad „opłacalnością” ryzyka jakim jest używanie alkoholu, narkotyków itp. używek. Nasze wizyty w szkołach mają charakter warsztatów, które wymuszają na ich uczestnikach czynny udział, nigdy nie wychodzimy przed młodą publiczność z kartką i nigdy nie prowadzimy monologu, najważniejszymi osobami w tych momentach są uczniowie i ich potrzeby, a nasza rola sprowadza się do takiego prowadzenia rozmowy aby otworzyć im oczy na zagrożenia realnego świata.


http://www.gimsusz.pl/joomla/index.php?option=com_content&view=article&id=667:akademia-zdrowej-prawdy&catid=82:projekty&Itemid=7

http://www.gimnazjum2.zukowo.pl/pgs/pedagog.html

 

 

Zajmujemy się także muzyką !!!


„TELEPATHIA” oraz „NA OSTATNIA CHWILĘ” to nasze muzyczne dzieci -  to zespoły, dzięki którym realizujemy swe muzyczne pasje, w których dosłownie pokazujemy co nam „w duszach gra”. Poprzez muzykę i teksty naszych utworów staramy się dotrzeć do serc, umysłów i duszy wszystkich tych, którzy są wrażliwi na dźwięki i nie mogą bez nich żyć. W ten inny - nietypowy sposób przemycamy  naszą fascynację życiem, światem i ludźmi – uwrażliwiamy na to co w każdym z nas jest, choć czasem głęboko schowane – co istnieje – poprzez granie pokazujemy to co mamy w sobie i przekonujemy, że warto szukać podobnie czujących, słuchających i patrzących na to co dzieje się wokół nas.

 

https://www.youtube.com/watch?v=4yrZro28Ez8

 

Jednym z muzycznych aspektów naszej działalności jest prowadzenie różnego rodzaju imprez muzycznych i kulturalnych, mamy w tym doświadczenie, wiemy czego oczekuje publiczność oraz co jest niezbędne aby koncert był udany i niezapomniany.

 

http://kulturalnykonin.pl/galeria/1383-fotograf-na-fotografiach-3

 

 

 

Copyright © 2015 kulturobranie.pl
Tworzenie stron Webton.pl