youtube facebook
kulturobranie.pl

Aktualności

2018-01-19
Nudy za drzwi nie wpuszczamy
Przez trzy dni: 16, 17 i 18 stycznia, od 9.00 do 18.00, w Szkole Podstawowej nr 1 odbył się piknik: „Nudy za drzwi nie wpuszczamy, dobrą zabawą ją przeganiamy”
pic1
2018-01-13
LUBAWA PIKNIK ZIMOWY
Zimowy Piknik Rodzinny. Na każdego czeka mnóstwo atrakcji i super zabawa. A dlaczego profilaktyczny????- po prostu dlatego, że czas spędzony rodzinnie , na wspólnej zabawie, to najlepsza profilaktyka na świecie
pic1
2017-11-15
POCHWALONO NAS WIĘC I MY SIĘ CHWALIMY
POCHWALONO NAS WIĘC I MY SIĘ CHWALIMY - cyklicznie realizujemy program profilaktyki od uzależnień na terenie Gminy Żukowo, niezmiernie nam miło, iż nasze działania są chwalone.
pic1
2017-10-16
KLOCKI - NIE TYLKO ZABAWA
ZAJĘCIA PROFILAKTYCZNE - KLOCKI TO NIE TYLKO ZABAWA
pic1

Biografia


Pomysł na tworzenie różnorodnych działań o charakterze artystyczno – kulturalnym powstał w mojej głowie wiele lat temu.

Co mnie ku temu tchnęło?...

Chyba serce - myślę, że serce … to chyba ono odczuwa różnicę pomiędzy dobrem i złem, pięknem i brzydotą, pomiędzy pracą a bezczynnością

Każdy w sobie ma tę część duszy, w której mieszkają idee wyższe – wrażliwość, empatia, rozumienie piękna i brzydoty…

A przede wszystkim, każdy ma własną definicję wartości artystycznych i kulturalnych i tego będę się trzymał jak prywatnego zaklęcia we własnym rozumieniu wszystkiego, co mieści się w słowach: sztuka, kultura i artyzm.


Szanowni Państwo,

Po wielu latach działań artystycznych stwierdzam, iż nie ma nic piękniejszego niż uśmiech dziecka, niż ten błysk w oku, gdy pojawia się na twarzy wyraz szczęścia.

Po wszystkim tym, z czym zderzyłem się w życiu, w oczekiwaniu na to, co jeszcze mnie spotka - nigdy nie pozwolę „wydorośleć” temu dziecku, które jest cały czas w mojej duszy-, bo to dzięki niemu potrafię cieszyć się z małych rzeczy i stwarzać możliwości by i inni mieli każdego dnia, choć przez chwilkę szczery uśmiech na twarzy i iskierkę radości w sercu. Poprzez moje działania pragnę wlać, choć troszkę otuchy we wszystkie dusze i serca, które spotykam na mojej drodze.

Z wielkim poważaniem i jeszcze większym uśmiechem zapraszam na spotkania ze mną i z całą moją Ekipą.Andrzej Piasecki
Copyright © 2015 kulturobranie.pl
Tworzenie stron Webton.pl