youtube facebook
kulturobranie.pl

Aktualności

2018-01-19
Nudy za drzwi nie wpuszczamy
Przez trzy dni: 16, 17 i 18 stycznia, od 9.00 do 18.00, w Szkole Podstawowej nr 1 odbył się piknik: „Nudy za drzwi nie wpuszczamy, dobrą zabawą ją przeganiamy”
pic1
2018-01-13
LUBAWA PIKNIK ZIMOWY
Zimowy Piknik Rodzinny. Na każdego czeka mnóstwo atrakcji i super zabawa. A dlaczego profilaktyczny????- po prostu dlatego, że czas spędzony rodzinnie , na wspólnej zabawie, to najlepsza profilaktyka na świecie
pic1
2017-11-15
POCHWALONO NAS WIĘC I MY SIĘ CHWALIMY
POCHWALONO NAS WIĘC I MY SIĘ CHWALIMY - cyklicznie realizujemy program profilaktyki od uzależnień na terenie Gminy Żukowo, niezmiernie nam miło, iż nasze działania są chwalone.
pic1
2017-10-16
KLOCKI - NIE TYLKO ZABAWA
ZAJĘCIA PROFILAKTYCZNE - KLOCKI TO NIE TYLKO ZABAWA
pic1

PIKNIK 


dla nas to wycieczka połączona z zabawą i poznawaniem dotychczas nieznanego.


Potrzeby naszego serca, siła naszego umysłu, emocje naszej wyobraźni , nasza fantazja  i marzenia o radości i szczęściu powoduje, iż tworzymy imprezy dla całych rodzin, sprawiamy, że dzień lub chociaż kilka chwil w ciągu dnia spędzone z nami, wywołują uśmiech i  pokazują jak starsi i młodsi mogą wspólnie tworzyć szczęśliwe chwile i dni. 

Nasze PIKNIKI są dedykowane całym rodzinom, to właśnie u nas każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie, a różnorodność proponowanych atrakcji spowoduje, że rodzinne   korzystanie  z nich wywoła wiele śmiechu i sprawi dużo przyjemności z wspólnej zabawy.

W świecie gdy pęd dnia codziennego nie pozwala na wspólne spędzanie czasu, gdy często ludzie zamykają  się w swoich domach i poddają się szarości i przyziemności zasiadając przed telewizorem lub komputerem, my proponujemy wyjście z „czterech ścian” i zabawienie się wraz z najbliższymi na naszych imprezach.

Na naszych  piknikach  stawiamy na RODZINĘ, to właśnie tu łączymy rodziców z dziećmi, to tu pozwalamy rodzicom obudzić w sobie wspomnienia z własnych „szczenięcych lat”, to tu  rodzice uczą się świata swoich dzieci, a dzieci poznają swoich rodziców z nieco innej -  niecodziennej strony. Wspólna zabawa ma charakter edukacyjny, bawiąc się rodziny poznają swoje, często dotychczas niedostrzegalne, możliwości, integrują się i wyzwalają w sobie wiele pozytywnych emocji, które na długo pozostaną w ich duszach i sercach.

Zorganizowane przez nas twórcze i wymagające kreatywności miejsca zabawy i pracy sprawiają, że dzieci i rodzice lepiej się rozumieją, poznają swoje możliwości,  wzrasta zaufanie ich zaufania do siebie i prowokuje chęć do dalszego wspólnego działania.

Wszystko co oferujemy zapewnia ciekawą i twórczą zabawę -  poprzez poznawanie nowych rzeczy i uczenie się nowych umiejętności prowokuje do szukania czegoś innego niż oczekiwanie na to co przyniesie następny dzień.

Zależy nam aby wszyscy nasi goście czuli się z nami dobrze i bezpiecznie, aby każdy  - ten najmłodszy i ten najstarszy  - znalazł dla siebie coś miłego, dlatego też tak ogromna różnorodność proponowanych przez nas atrakcji. Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę instruktorów i opiekunów zawsze chętnych do pomocy.

Wykorzystując nasze możliwości tworzymy duże imprezy plenerowe, często połączone z koncertami zespołów muzycznych, organizujemy tematyczne pikniki na różnorodne okazje np. dni rodziny, bezpieczne wakacje, pikniki country, muzyczne dni wakacyjne / kolonijne itp.

W okresach gdy aura jest mniej sprzyjająca spacerom i długim wycieczkom na świeżym powietrzu, do naszych spotkań z rodzinami wykorzystujemy sale domów kultury/kin, sale widowiskowe, sale gimnastyczne itp. obiekty. 

Copyright © 2015 kulturobranie.pl
Tworzenie stron Webton.pl