youtube facebook
kulturobranie.pl

Aktualności

2018-01-19
Nudy za drzwi nie wpuszczamy
Przez trzy dni: 16, 17 i 18 stycznia, od 9.00 do 18.00, w Szkole Podstawowej nr 1 odbył się piknik: „Nudy za drzwi nie wpuszczamy, dobrą zabawą ją przeganiamy”
pic1
2018-01-13
LUBAWA PIKNIK ZIMOWY
Zimowy Piknik Rodzinny. Na każdego czeka mnóstwo atrakcji i super zabawa. A dlaczego profilaktyczny????- po prostu dlatego, że czas spędzony rodzinnie , na wspólnej zabawie, to najlepsza profilaktyka na świecie
pic1
2017-11-15
POCHWALONO NAS WIĘC I MY SIĘ CHWALIMY
POCHWALONO NAS WIĘC I MY SIĘ CHWALIMY - cyklicznie realizujemy program profilaktyki od uzależnień na terenie Gminy Żukowo, niezmiernie nam miło, iż nasze działania są chwalone.
pic1
2017-10-16
KLOCKI - NIE TYLKO ZABAWA
ZAJĘCIA PROFILAKTYCZNE - KLOCKI TO NIE TYLKO ZABAWA
pic1

Piknik Letni

 


To impreza plenerowa, o charakterze rodzinnym z elementami edukacyjnymi. Ideą naszych pikników jest radosna, beztroska zabawa na świeżym powietrzu – integrująca całe rodziny. Mamy wiele ciekawych stanowisk o charakterze animacyjnym, w których można odkrywać swoje nowe talenty, oddając się fajnej zabawie. Posiadamy autorskie stanowiska animacji edukacyjnych,  trampoliny, zjeżdżalnie, tory przeszkód, miasteczka samochodowe, a dla smakoszy proponujemy tworzenie dzieł sztuki kulinarnej, które później mogą zostać ocenione w czasie konsumpcji.


Na życzenie organizatora, podczas naszych spotkań zapewniamy również występy artystyczne o różnorodnym charakterze (muzyczne, sportowe, konkursy itp.), a nasz konferansjer poprowadzi to w profesjonalny sposób, dzięki czemu nikt podczas naszego spotkania,  nie będzie miał czasu „nudzić się”.


Jeśli jesteś Osobą zainteresowaną, naszymi imprezami albo masz ochotę na coś niezwykłego i przygotowanego


TYLKO DLA CIEBIE


zadzwoń, napisz

 => skontaktuj się z nami (zakładka Kontakt)


 

 


Copyright © 2015 kulturobranie.pl
Tworzenie stron Webton.pl