youtube facebook
kulturobranie.pl

Aktualności

2018-01-19
Nudy za drzwi nie wpuszczamy
Przez trzy dni: 16, 17 i 18 stycznia, od 9.00 do 18.00, w Szkole Podstawowej nr 1 odbył się piknik: „Nudy za drzwi nie wpuszczamy, dobrą zabawą ją przeganiamy”
pic1
2018-01-13
LUBAWA PIKNIK ZIMOWY
Zimowy Piknik Rodzinny. Na każdego czeka mnóstwo atrakcji i super zabawa. A dlaczego profilaktyczny????- po prostu dlatego, że czas spędzony rodzinnie , na wspólnej zabawie, to najlepsza profilaktyka na świecie
pic1
2017-11-15
POCHWALONO NAS WIĘC I MY SIĘ CHWALIMY
POCHWALONO NAS WIĘC I MY SIĘ CHWALIMY - cyklicznie realizujemy program profilaktyki od uzależnień na terenie Gminy Żukowo, niezmiernie nam miło, iż nasze działania są chwalone.
pic1
2017-10-16
KLOCKI - NIE TYLKO ZABAWA
ZAJĘCIA PROFILAKTYCZNE - KLOCKI TO NIE TYLKO ZABAWA
pic1

Piknik Zimowy

Nikt nie lubi jak dzieci się nudzą - szczególnie zimą. Dlatego przygotowujemy na te chłodne dni,  moc atrakcji, wśród których każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Jako, że aura za oknem nie pozwala na zbyt długie imprezy na świeżym powietrzu, proponujemy całodniowe „zabawowe” spotkania  w salach widowiskowych, sportowych, w salach gimnastycznych i w tym podobnych obiektach. Imprezy te organizowane są najczęściej w czasie szkolnych ferii zimowych i przygotowywane są z myślą o wszystkich dzieciach i ich rodzinach, które nie wyjeżdżają na ferie/urlopy  zimowe. Z nami niewątpliwe zimowy dzień upłynie wesoło, można będzie w trakcie zabawy nauczyć się czegoś nowego, pograć, pośpiewać, bezpiecznie się „powygłupiać” w trakcie uczestnictwa w różnorodnych konkursach oraz zabawach muzycznych i sportowych (przeprowadzanych zgodnie z ustaleniami z organizatorem).


W czasie pobytu na naszym Zimowym Pikniku można stworzyć sobie np. naleśnikowe zoo nadające się do zjedzenia na np. podwieczorek, można także przygotować sobie waflowe obrazki malowane kolorowym lukrem i poczęstować nimi swoją koleżankę lub kolegę.


Każdą z naszych imprez przygotowujemy zgodnie z życzeniami i oczekiwaniami organizatora, wszelkie szczegółowe informacje można uzyskać kontaktując się z nami telefonicznie lub poprzez formularz dostępny na stronie => zakładka Kontakt.

Copyright © 2015 kulturobranie.pl
Tworzenie stron Webton.pl