youtube facebook
kulturobranie.pl

Aktualności

2018-01-19
Nudy za drzwi nie wpuszczamy
Przez trzy dni: 16, 17 i 18 stycznia, od 9.00 do 18.00, w Szkole Podstawowej nr 1 odbył się piknik: „Nudy za drzwi nie wpuszczamy, dobrą zabawą ją przeganiamy”
pic1
2018-01-13
LUBAWA PIKNIK ZIMOWY
Zimowy Piknik Rodzinny. Na każdego czeka mnóstwo atrakcji i super zabawa. A dlaczego profilaktyczny????- po prostu dlatego, że czas spędzony rodzinnie , na wspólnej zabawie, to najlepsza profilaktyka na świecie
pic1
2017-11-15
POCHWALONO NAS WIĘC I MY SIĘ CHWALIMY
POCHWALONO NAS WIĘC I MY SIĘ CHWALIMY - cyklicznie realizujemy program profilaktyki od uzależnień na terenie Gminy Żukowo, niezmiernie nam miło, iż nasze działania są chwalone.
pic1
2017-10-16
KLOCKI - NIE TYLKO ZABAWA
ZAJĘCIA PROFILAKTYCZNE - KLOCKI TO NIE TYLKO ZABAWA
pic1Szanowni Państwo,


Spotkania z młodzieżą o charakterze warsztatów profilaktycznych rozpocząłem, wraz z moim przyjacielem Danielem Wernerem,  wiele lat temu.


Jako czynni muzycy zapraszamy na spotkania, w całej Polsce, wielu naszych kolegów artystów, po to by z całą siłą naszych serc namawiać młodych ludzi, do myślenia nad konsekwencjami własnych poczynań. Chcemy  poprzez to uchronić ich przed strasznymi konsekwencjami picia alkoholu, używania dopalaczy, narkotyków i papierosów, przez które wielu naszych przyjaciół artystów straciło zdrowie i życie.


Pomysł na rockowe profilaktyki z pokazami oraz muzyką na żywo to nasz miecz w walce o zdrowie i lepszą przyszłość młodych ludzi


Z poważeniem Andrzej Piasecki i Daniel Werner

Copyright © 2015 kulturobranie.pl
Tworzenie stron Webton.pl