youtube facebook
kulturobranie.pl

Aktualności

2018-01-19
Nudy za drzwi nie wpuszczamy
Przez trzy dni: 16, 17 i 18 stycznia, od 9.00 do 18.00, w Szkole Podstawowej nr 1 odbył się piknik: „Nudy za drzwi nie wpuszczamy, dobrą zabawą ją przeganiamy”
pic1
2018-01-13
LUBAWA PIKNIK ZIMOWY
Zimowy Piknik Rodzinny. Na każdego czeka mnóstwo atrakcji i super zabawa. A dlaczego profilaktyczny????- po prostu dlatego, że czas spędzony rodzinnie , na wspólnej zabawie, to najlepsza profilaktyka na świecie
pic1
2017-11-15
POCHWALONO NAS WIĘC I MY SIĘ CHWALIMY
POCHWALONO NAS WIĘC I MY SIĘ CHWALIMY - cyklicznie realizujemy program profilaktyki od uzależnień na terenie Gminy Żukowo, niezmiernie nam miło, iż nasze działania są chwalone.
pic1
2017-10-16
KLOCKI - NIE TYLKO ZABAWA
ZAJĘCIA PROFILAKTYCZNE - KLOCKI TO NIE TYLKO ZABAWA
pic1

Celem naszego programu jest uświadomienie młodemu człowiekowi i prezentacja wybranych, często tragicznych sytuacji i zdarzeń wynikających z występowania wszechobecnych trucizn, jakimi są alkohol, narkotyki, dopalacze. W najnowszej odsłonie naszego cyklicznego programu profilaktycznego, główny nacisk kładziemy na pokazanie, iż nikt nie jest w stanie przezwyciężyć trujących, obezwładniających i pozbawiających możliwości przeżycia skutków spożycia używek i ich działania na ludzki organizm.  Do aktywnego wykonywania poszczególnych przykładów oraz ćwiczeń zapraszamy dzieci i młodzież bezpośrednio z sali, bądź z widowni aby uświadomić oglądającym spotkanie koleżankom i kolegom, iż sytuacje te mogą dotknąć każdego z nich. Jednocześnie poprzez te przykłady uświadamiamy, iż to, co mamy najcenniejszego, czyli życie możemy stracić poprzez jedną nieprzemyślaną chwilę, fałszywej wolności.Program nasz pozwala w warunkach laboratoryjnych – bezpiecznych przeżyć to, co w świecie realnym zabija. Kładziemy nacisk na to by w ćwiczeniach brała czynny udział młodzież i aby poprzez własne działanie z całą mocą uświadamiała sobie, iż zagrożenia te dotyczą wszystkich ludzi i nikt nie jest w stanie przeciwstawić się zabójczym skutkom używek. Poprzez jak najbardziej dobitne przykłady pokazujemy młodym ludziom, iż nie ma twardziela na śmierć. 

Copyright © 2015 kulturobranie.pl
Tworzenie stron Webton.pl