youtube facebook
kulturobranie.pl

Aktualności

2017-11-15
POCHWALONO NAS WIĘC I MY SIĘ CHWALIMY
POCHWALONO NAS WIĘC I MY SIĘ CHWALIMY - cyklicznie realizujemy program profilaktyki od uzależnień na terenie Gminy Żukowo, niezmiernie nam miło, iż nasze działania są chwalone.
pic1
2017-10-16
KLOCKI - NIE TYLKO ZABAWA
ZAJĘCIA PROFILAKTYCZNE - KLOCKI TO NIE TYLKO ZABAWA
pic1
2017-09-03
PIKNIK RODZINNY W ŻUROMINIE
W dniu 3 września 2017 r. Urząd Gminy i Miasta w Żurominie zorganizował już po raz piąty Piknik Rodzinny „Świat Dziecięcych Marzeń”.
pic1
2017-08-25
BRANIEWO - AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCI WSZELAKICH
DWIE ODSŁONY "AKADEMII ..." W BRANIEWIE
pic1

Celem naszego programu jest uświadomienie młodemu człowiekowi i prezentacja wybranych, często tragicznych sytuacji i zdarzeń wynikających z występowania wszechobecnych trucizn, jakimi są alkohol, narkotyki, dopalacze. W najnowszej odsłonie naszego cyklicznego programu profilaktycznego, główny nacisk kładziemy na pokazanie, iż nikt nie jest w stanie przezwyciężyć trujących, obezwładniających i pozbawiających możliwości przeżycia skutków spożycia używek i ich działania na ludzki organizm.  Do aktywnego wykonywania poszczególnych przykładów oraz ćwiczeń zapraszamy dzieci i młodzież bezpośrednio z sali, bądź z widowni aby uświadomić oglądającym spotkanie koleżankom i kolegom, iż sytuacje te mogą dotknąć każdego z nich. Jednocześnie poprzez te przykłady uświadamiamy, iż to, co mamy najcenniejszego, czyli życie możemy stracić poprzez jedną nieprzemyślaną chwilę, fałszywej wolności.Program nasz pozwala w warunkach laboratoryjnych – bezpiecznych przeżyć to, co w świecie realnym zabija. Kładziemy nacisk na to by w ćwiczeniach brała czynny udział młodzież i aby poprzez własne działanie z całą mocą uświadamiała sobie, iż zagrożenia te dotyczą wszystkich ludzi i nikt nie jest w stanie przeciwstawić się zabójczym skutkom używek. Poprzez jak najbardziej dobitne przykłady pokazujemy młodym ludziom, iż nie ma twardziela na śmierć. 

Copyright © 2015 kulturobranie.pl
Tworzenie stron Webton.pl